Firma konfekcyjna DZIEKAŃSKI jest wiodącym i jednocześnie jednym z nielicznych producentów eleganckiej, klasycznej odzieży damskiej - ze szczególnym naciskiem na płaszcze damskie - rozpoznawalnych pod marką Dziekański Collection.
Firma istnieje na rynku od 1991 roku.
 


Marka DZIEKAŃSKI przygotowuje corocznie dwie autorskie kolekcje: wiosenno-letnią oraz jesienno-zimową, które skierowane są do kobiet ceniących elegancję wspartą odrobiną luksusu.

Sukces firmy DZIEKAŃSKI opiera się na umiejętnym połączeniu inspiracji czerpanych ze światowych trendów i oczekiwań polskich Klientek.
 


DZIEKAŃSKI kreuje modę opartą na perfekcyjnej konstrukcji i innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych, mając jednocześnie na uwadze komfort Klientek.

Kolekcje powstają z najlepszych, szlachetnych tkanin wyprodukowanych z wysokogatunkowych włókiem naturalnych takich jak angora, wełna, moher, kaszmir, jedwab, alpaca, len, bawełny, wiskoza. Tym samym najlepsze cechy charakteryzujące te materiały przechodzą na kurtki damskie, żakiety i płaszcze damskie firmy DZIEKAŃSKI.
 


Klasyczne formy zgodne z bieżącymi trendami, neutralne kolory, luksusowe tkaniny i perfekcyjnie dobrane dodatki zapewniają kolekcjom DZIEKAŃSKI ponadczasowość i niepowtarzalność.
 

Newsletter
Znajdź nas